Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Žaislų planeta

Svajonių žaislus atrasti lengva!

Tegyvuoja vaikystė! 

Puikūs pasiūlymai ir mažiems, ir didesniems - čia savo mylimus žaislus ras kiekvienas!
Daugybė nuolaidų jūsų laukia visose Žaislų Planeta parduotuvėse!Visiems medinukų gerbėjams – turime puikią naujieną! Imk 3 HAPPE, mokėk tik už 2! Verta apsilankyti Žaislų Planetoje, nes laukia super pasiūlymas! Dovanojame pigiausią prekę!

Galingi visureigiai važiuoja visomis dangomis: kalnu, upeliu, miesto gatvėmis! Monstriškų mašinų gerbėjams patiks MONSTER JAM, o dabar jie dar ir su -40% nuolaida 

Dinozaurų gerbėjams atėjo tikra šventė! Tokie tikroviški CHAP MEI dabar su -30% nuolaida. Rasite ir kitokių žaislų bei figūrėlių tikriems nuotykių gerbėjams: kariai, narai ir kiti šaunūs veikėjai laukia tavęs!

Mokinkitės geografijos žinių linksmai: sudėliokite Europą ar Lietuvą ir išmokite vėliavas, sužinokite valstybių teritorijas. Dabar lavinančioms LARSEN dėlionėms taikome -20% nuolaidą

Mėgsti konstruoti, dėlioti, o galiausiai didžiuotis sukonstruotu statiniu? Dabar visiems MECCANO konstruktoriams -40%. Pasinaudok proga!

Mieli, mediniai ir labai gražūs žaislai lavinantys vaizduotę! Traukinukas, mašinėlė galės važiuoti tavo paties sukonstruotu keliu. Dabar su -30% nuolaida

Ar turime stalo žaidimų fanų? Pasukti galvą reikės! Rinkitės iš įdomių stalo žaidimų, nes dabar jiems -20% 

Mažam mašinėlių mėgėjui pritaikytos BB JUNIOR dabar su NET -40% nuolaida. Smagiai rieda ir kelia šypseną!

Narsuolė Nella pasiruošė nuotykiams, ar keliausi su ja kartu? Būk drąsi, kaip ir NELLA THE PRINCESS ir skubėk į Žaislų Planetą. Dabar visoms NELLA THE PRINCESS NET -60% nuolaida!

Populiariosios ir tokios stilingos OF THE HOOK lėlytės dabar su -40% nuolaida. Griebkite kol yra, nes prekių kiekis ribotas!

SU PLUM žaislais paparastas kiemas staiga virsta svajonių kiemu! Svajokime ir žaiskime kartu, dabar PLUM lauko žaislams NET -30% nuolaida. Juk jie tokie šaunūs: supynės, virtuvėlės, laipynės...

Atrask galingiausią Nindzę! Dabar perkant LEGO NINJAGO už 24,99 eur ir daugiau gausite išskirtinę dovaną! Akcija galioja kol yra dovanų.

Mūsų tinklalapis naudoja slapukus ir kitas technologijas tam, kad galėtume atvaizduoti techninę internetinės svetainės struktūrą ir turinį.