8 666 00 244
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00
Palyginti prekes ()
Geriausia perkant kartu
-
-
-
Rinkinio kaina
459,00 EU
Amžius: 11+ m.
Prekės ženklas: LEGO TECHNIC

Apie prekę

Pasiruoškite naujai žaidimų patirčiai su nuostabiu „LEGO® Technic“ 4x4 visureigiu X-treme. Šis modelis valdomas per „LEGO TECHNIC CONTROL+“ programėlę ir tiekiamas su daugeliu pažangių programėle kontroliuojamų savybių ir funkcijų! Rinkitės iš skirtingų valdymo ekranų, kad važiuotumėte pirmyn, atgal, vairuotumėte, stabdytumėte ir lėktumėte per kliūtis, paleistumėte šaunius garso efektus ir gautumėte grįžtamąjį ryšį tikruoju laiku, pvz., greičio ir pakrypimo žurnalus – viskas tiesiai per jūsų išmanųjį prietaisą! Be to, galite išbandyti savo sugebėjimus programėlės iššūkių ir pasiekimų dalyje – kiek apdovanojimų ženkliukų pavyks surinkti? O su aukštai pakelta atskira pakaba, didžiuliais ratais ir padangomis, nuostabiu spalvų deriniu bei įmantriais lipdukais šis itin tvirtas LEGO 4x4 tikrai yra pats šauniausias programėle valdomas visureigis visame mieste!

Ar esate pasiruošę perkelti savo LEGO® žaidimo patirtį į kitą lygį? „LEGO Technic“ 4x4 X-treme visureigis yra varomas sudėtingo išmanaus centro su 3 varikliais ir jį galima valdyti intuityvia LEGO TECHNIC CONTROL+ programėle. Su sudėtinga programėlės technologija įmanomas itin tikslus judėjimas ir funkcionalumas, tuo pat metu pristatant nesibaigiančius skaitmeninio žaidimo derinius su autentiškais garso efektais. Naudotojai galės pasirinkti iš įvairių valdymo ekranų, kad važiuotų pirmyn, atgal, vairuotų, didintų greitį, stabdytų ir lėktų per kliūtis. Be to, galite gauti tikrojo laiko grįžtamąjį ryšį, pvz., greičio ir pakreipimo žurnalą arba išbandyti savo gebėjimus programėlės iššūkių ir pasiekimų dalyje. Šis tvirtas 4 x 4 programėle valdomas sunkvežimis yra su aukštai pakelta atskira pakaba, dideliais ratais ir padangomis bei nauju spalvų deriniu su įmantriomis lipdukų detalėmis. Sudėtingi pavarų mechanizmai ir technologijos supažindins LEGO konstruotojus su sudėtingesniais inžinerijos elementais kartu lavindami reakcijos laiką, kognityvinį mąstymą ir kūrybinius problemų sprendimo įgūdžius.

 • Šis šaunus žaislinio sunkvežimio modelis valdomas naudojant LEGO® TECHNIC CONTROL+ programėlę ir varomas sudėtingo išmaniojo centro su 2 XL varikliais bei 1 L varikliu, kad žaidimo patirtis būtų labiau įtraukianti, judesiai autentiškesni ir linksmybės tęstųsi valandų valandas.
 • Programėle kontroliuojamą LEGO® 4x4 X-treme visureigį galima valdyti išmaniuoju įrenginiu su 3 skirtingais ekranais. Suderinamų išmaniųjų įrenginių sąrašas pateikiamas svetainėje LEGO.com/devicecheck.
 • Įvairių funkcijų valdymas: važiuokite į priekį, atgal, vairuokite, didinkite greitį, stabdykite, kirskite kliūtis, grokite garso efektus ir gaukite tikrojo laiko grįžtamąjį ryšį, pvz., greičio ir pakrypimo žurnalą.
 • Valdymas vienu prisilietimu: ekrane vilkite kokia nors kryptimi ir pamatykite, kaip 4x4 atlieka manevrus.
 • Užduotys ir pasiekimai: įveikite iššūkius, kad gautumėte pasiekimų ženklelių.
 • Tvirtas programėle valdomas LEGO® sunkvežimis su aukštai pakelta atskira pakaba, dideliais ratais ir padangomis.
 • Išmaniajame centre yra „Bluetooth“ mažos energijos (BLE) jungtis, aktyvinimo mygtukas, 6 ašių jutiklis (3 giro ir 3 akcelerometro jutikliai) bei 4 prievadai.
 • Atsisiųskite LEGO® TECHNIC CONTROL+ programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“. Prieš prisijungdamas prie interneto, paprašyk tėvų leidimo.
 • Šiam nuotoliniu būdu valdomam sunkvežimiui reikalingos baterijos (nepridedamos). Reikalingas baterijų tipas ir kiekis nurodytas ant gaminio pakuotės.
 • Šis sukonstruojamas „LEGO® Technic“ modelis supažindins LEGO konstruotojus su sudėtingesniais inžinerijos elementais kartu lavindamas reakcijos laiką, kognityvinį mąstymą ir kūrybinius problemų sprendimo įgūdžius.
 • Nesuderinamas su „LEGO® Power Functions“ sistemomis.
 • 4x4 X-treme visureigis yra daugiau kaip 19 cm (7 col.) aukščio, 33 cm (12 col.) ilgio ir 22 cm (8 col.) pločio.
LEGO Technic

LEGO Technic

„LEGO® Technic“ – tikras iššūkis patyrusiems LEGO statytojams. Jūsų vaikas gali sukonstruoti pažangias ir tikromis funkcijomis pasižyminčias pavarų dėžes bei vairavimo sistemas.

Pildome vaikų svajones! Gimtadieniui, šv. Kalėdoms, šv. Velykoms ar kitai smagiai progai – čia rasite geidžiamiausią staigmeną vaikui. Parduotuvės „Žaislų planeta“ asortimentas kupinas pasirinkimų įvairaus amžiaus vaikams – nuo naujagimių iki paauglių. Domina prekės ženklo LEGO TECHNIC žaislai? Apsilankykite mūsų fizinėje parduotuvėje arba peržiūrėkite internetinės parduotuvės katalogą – pasistengsime suteikti kuo daugiau informacijos apie jus dominančią prekę. Mažiausiems pasiūlysime edukacinių žaislų, kūrybinių rinkinių, spalvingų lėlyčių ar įspūdingų mašinyčių. Planuojantiems laisvalaikį su visa šeima siūlome susipažinti su stalo žaidimų ir dėlionių pasirinkimu. Ir, žinoma, pasirūpinti vaikišku paspirtuku ar dviratuku šeimos iškyloms! Vaikų širdis jau užkariavo LEGO® 42099 Technic 4X4 visureigis X-treme, siūlome ir jums plačiau susipažinti. Keliame aukštus reikalavimus kokybei ir visuomet norime maloniai nustebinti patrauklia kaina – ją siūlome ir prekei LEGO® 42099 Technic 4X4 visureigis X-treme.
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu info@babycity.lt Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

LEGO® 42099 Technic 4X4 visureigis X-treme

Kodas: 4040101-4229
Barkodas: 5702016369908
254,99 €
*
178,49 €
* www.zaisluplaneta.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina. Prekių kiekis ribotas.
Galioja iki 2021-12-31
Pristatymas
Nemokamas. Pristatymas
Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas Parduotuvėje
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse.
Pristatymas Atsiėmimas
Atsiprašome Laikinai neturime