8 666 00 244
I-IV: 9:00-17:00; V: 9:00-16:00

SAUGUMAS – šiuo metu mums svarbiausia pristatant prekes iki kiekvieno iš Jūsų namų durų! Jūsų prekės bus pristatytos laikantis aukščiausių saugumo reikalavimų.

Informacija apie prekių atsiėmimą ir pristatymą:

  • Saugiai atsiimti prekes galite iš parduotuvių atsiėmimo punktų. Laukiame jūsų nuo 11:30 val. iki 19:00 val. ir imamės visų numatytų saugumo priemonių ir rekomendacijų, kad Jūsų prekių atsiėmimas būtų saugus, paprastas ir greitas. Parduotuvių, iš kurių galite atsiimti užsakymus, sąrašą rasite čia.

 

  • Šiuo metu nemokamai pristatome prekes perkant už daugiau nei 60 eur.
  • Galite rinktis saugų pristatymą kurjeriu, kurie šiuo metu siūlo bekontaktį prekių gavimą
  • Taip pat rekomenduojame bekontaktį atsiėmimą iš Jums patogiausio Itella SmartPost arba OMNIVA paštomato, Svarbu paminėti, kad jie nuolat yra dezinfekuojami. Labai prašome gautą siuntą atsiimti iš paštomatų kiek įmanoma greičiau.
    • Informuojame, kad dėl ypatingai didelio siuntų srauto numatome galimą OMNIVA siuntų vėlavimą iki 5 darbo dienų. Jeigu paštomatas bus perpildytas, siunta bus nukeipta į kitą artimiausią OMNIVA punktą. Prašome supratimo ir kantrybės. 

 

Dažnai užduodami klausimai:

  • Ką daryti, jei noriu grąžinti prekę?

Šiuo metu grąžinti prekę galite tik naudodamiesi kurjerių paslaugomis. Užpildykite čia esančią formą https://www.zaisluplaneta.lt/lt/grazinimo-forma-zp arba informuokite info@zaisluplaneta.lt kad prekę grąžinti norite pasibaigus karantinui.

  • Ką daryti, jei turiu galiojantį dovanų kuponą?          

Informuojame, kad atsižvelgiant į šiuo metu Lietuvoje esančią situaciją, dovanų kuponų galiojimas bus pratęstas. Dovanų kuponus sėkmingai panaudoti mūsų fizinėse parduotuvėse galėsite pasibaigus karantino laikotarpiui. Deja, atsiskaityti dovanų kuponais, perkant internetu nėra galimybės.

  • Kur kreiptis, jei kils klausimų dėl užsakymų ar prekių?

Jei kils klausimų dėl užsakymo arba konkrečių prekių, visad laukiame Jūsų skambučių telefonu: 8 652 30 200 arba el.paštu: info@zaisluplaneta.lt

Šiuo metu klientų aptarnavimo centras sulaukia didelio užklausų kiekio, todėl į Jūsų laiškus atsakysime  per kelias darbo dienas.

Esame pasiruošę padėti visais iškilusiais klausimais.

Saugokite save, aplinkinius!

Žaislų planeta komanda