I-V: 9:00-16:00 (švenčių dienomis nedirbame)

Mokėkite iškart:

Atsikaitymas naudojantis Lietuvos bankų interneto bankininkystės paslaugomis:

Atsiskaitymo būdas, kuomet už prekes mokate iš karto, jungdamiesi prie interneto banko. Mokėjimas už pasirinktas prekes bus atliktas į UAB "kevin EU" sąskaitą, o UAB "kevin EU" iš karto įskaitys Jūsų lėšų pervedimą galutiniam gavėjui UAB "Kotryna Group".

Atsiskaitymas kortele:

Už prekes elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę.

Suvedus kortelės turėtojo duomenis, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą, nuo jos sąskaitos iš karto bus nuskaityta užsakymo suma.

Atsiskaitymas bankiniu pavedimu:

Užsakymą galite apmokėti atlikdami bankinį pavedimą į mūsų sąskaitą. Tai ypač aktualu juridiniams asmenims. Pasirinkę tokį atsiskaitymo būdą, užsakymą atlikite iki galo, tuomet padarykite bankinį pavedimą nurodytais rekvizitais. Juos rasite čia. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo ID. Dėmesio! Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.

Atsiskaitymas dovanų kuponais:

Už įsigytas prekes galite atsiskaityti One family dovanų kuponais. Kuponai galioja Kotryna Group, UAB valdomose elektroninėse parduotuvėse Lietuvoje: BabyCity/ToyCity, Žaislų Planeta, KidZone. Vienu dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą, panaudojant visą jo sumą. Jei pirkinio suma didesnė, skirtumą reikia primokėti. Atsiskaitant elektroninėje parduotuvėje prekių krepšelio skiltyje „Dovanų kuponas“ įveskite dovanų kupono unikalų numerį. Dovanų kuponu negalima atsiskaityti už naujai įsigyjamą dovanų kuponą.

 

Mokėkite atsiimant:

Atsiskaitymas grynais ar kortele prekes pristačiusiam kurjeriui:

Užsakydami prekes, galite rinktis atsiskaitymo būdą "Atsiskaitymas kortele kurjeriui". Tokiu atveju iš karto mokėti nieko nereikės, o atsiskaityti galėsite kurjeriui kuomet bus pristatomos prekės. Kurjeris priima atsiskaitymus tik mokėjimo kortele. Atsiskaitymas mokėjimo kortele kurjeriui galimas tik renkantis pristatymo būdą "Pristatymas į namus", minimali užsakymo suma turi būti 15€.

Pasirinkite Jums patogiausią būdą atsiskaityti, jei iškils problemų - susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.

 

Mokėkite dalimis:

PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI su ESTO lizingu

Norimas prekes, ypač greitai ir patogiai, galite įsigyti išsimokėtinai!

Jums reikės tik patvirtinti savo užsakymą, pasirinkti ESTO lizingas kaip atsiskaitymą, susipažinti su asmeninėmis paslaugos sąlygomis ir, skaitmeniniu būdu, pasirašyti pirkimo išsimokėtinai sutartį.

Pirkimo išsimokėtinai internetu privalumai:

 • Itin greitas, patogus ir saugus procesas, trunkantis apie 1-2 min.;
 • Atsakymą dėl finansavimo suteikimo matysite iš karto;
 • Galėsite išsirinkti Jums palankiausią sutarties terminą ar įmokos dydį;
 • Pirkimo išsimokėtinai sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – patogu, greita ir saugu.


Pirkimo išsimokėtinai sąlygos:

 • Finansuosime pirkinio kainą nuo 36 €  iki 10 000 €;
 • Išsimokėjimo terminai iki 60 mėn.;
 • Sutartis gali sudaryti ne jaunesni kaip 18 metų asmenys.
 • Patogi ESTO savitarnos aplinka leis matyti pasirašytas sutartis ir patogiai valdyti jų apmokėjimus.

 

Be pabrangimo, nevėluojant apmokėti, 3 lygiom dalim, per 3 mėn., su ESTO 3

Su ESTO 3 galite apmokėti be pabrangimo, 3 lygiom dalim, per 3 mėn., jeigu laikysitės sutartyje nurodytų sąlygų!

Į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes bent už 60 €, patvirtinkite savo užsakymą, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO 3 ir patogiai pasirašykite m. parašu, Smart-ID programėle arba su e. bankininkyste.

 • Jeigu už savo pirkinius atsiskaitysite nevėluodami per tris mėnesius, Jūsų pirkimo išsimokėtinai sutartis bus laikoma įvykdyta.*
 • Mėnesinę įmoką sudaro trečdalis pirkinių krepšelio sumos.*
 • Pirkti su ESTO 3 gali visi 18–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

 

ESTO 3 paslaugas siūlo bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB specialistais.

*ESTO 3  mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3  įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3  įmokos skolinantis 450 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 18 mėnesių, metinė palūkanų norma – 10,9 proc., mėnesio įmoka – 29,04 eurai, sandorio sudarymo mokestis – 0 eurų, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,31 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 522,72 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

 

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login

ESTO kontaktinis telefonas: +370 5 24 09 988

Taupyk savo laiką, rinkis ESTO!