8 666 00 244
I-V: 9:00-16:00 (šventinėmis dienomis nedirbame)

Elektriniai keturračiai

Parduotuvės
filter toggler icon
Filtras

no results

Nieko nerasta

Šioje kategorijoje produktų nėra

Vaikams, nebijantiems greičio, mėgstantiems automobilius, saulėtomis vasaros dienomis taip pat patiks elektrinis keturratis! Vaikams pritaikyti keturračiai yra imenanti keturių ratų transporto priemonė su vidaus degimo varikliu. Vaikiški elektriniai keturračiai yra saugūs naudoti, o rekomenduojamas vaiko amžius yra nurodytas produkto aprašyme, paprastai jis svyruoja tarp 3 ir 7 metų.

Šiandien vaikų keturračiai yra panašūs į suaugusiųjų keturračius - jie turi saugos diržus, pedalus ir vairą - viskas primena tikrą keturratį, tačiau jie yra mažesnio dydžio ir silpnesnės galios. Atsižvelgiant į vaiko amžių, reikėtų įvertinti maksimalią keturračio galią - ar ji bus saugi vaikui.

Elektriniai keturračiai vaikams paprastai būna su baterijomis arba varomi elektra, taip pat rečiau pasitaiko benzininiai keturračiai vaikams. Paprastai vaikų keturračiai su baterija tiekiami su įkrovikliu - kai baterija tuščia, ją galima įkrauti naudojant pridėtą įkroviklį. Baterijos įkrovimo laikas gali būti nuo 10 iki 12 valandų. Važiavimo laikas po pilno įkrovimo nurodytas gaminio aprašyme, įprastai jis svyruoja nuo 1 iki -1,5 val., todėl keturračiai su baterija tinka vidutinio ilgio pasivaikščiojimams. Kita vertus, benzininiai keturračiai važiuoja tol, kol bake yra degalų, tačiau išskiria išmetamąsias dujas ir yra garsesni už elektrinius keturračius. Todėl reikia pagalvoti, ar vaikiški keturračiai su baterijomis bus tinkamesni vaikui. Yra elektriniai keturračiai vaikams, turintys automatinio stabdymo funkciją, kuri įsijungia, kai vaikas nuima pirštą nuo mygtuko ant vairo. Dėl to tėvams nereikia nerimauti, kad vaikas vairuoja per greitai ar nekontroliuojamas. Keturračių konstrukcija paprastai yra labai stabili ir atspari smūgiams, jei ji turi plieninę ašį. Tačiau, norint išvengti incidentų ar rimtų sužalojimų, bet kokius keturračius rekomenduojama naudoti privačioje valdoje su savininko leidimu.

Elektrinis keturratis vaikams gali tapti puikia pramoga šiltą dieną bei pirmąja pažintimi su auto įrenginio valdymu.

Įvertinkite mus
Pasirinkti parduotuvę